Van 't Schip wijst naar FC Twente: "Dat zal niet makkelijk worden"

John van 't Schip
John van 't Schip Foto: © Orange Pictures

John van 't Schip is onder de indruk van FC Twente. Dit weekend neemt Ajax het op tegen de Tukkers, die op een knappe derde plaats staan. De voorronde van de Champions League lonkt, terwijl de Amsterdammers moten hopen dat ze volgend seizoen überhaupt in Europa actief zijn.

"We gaan er alles aan doen om de play-offs te ontlopen. Het zal tegen FC Twente niet makkelijk worden, want ze hebben een ploeg die verzorgd voetbal speelt en veel spelers die een doelpunt kunnen maken. Ze draaien een stabiel seizoen", vertelt John van 't Schip, die geciteerd wordt door De Telegraaf.

"Maar bij ons komen er meer spelers terug die het elftal meer inhoud geven. Dat geeft mij de hoop dat het niveau omhooggaat en we de juiste resultaten halen om bij de eerste vijf te komen", vervolgt de trainer. Brian Brobbey kan weer meedoen, al zal dat niet een gehele wedstrijd zijn. "Hij en Mika Godts kunnen tegen FC Twente nog geen negentig minuten spelen, terwijl Jordan Henderson en Steven Berghuis er nog niet bij zijn."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
16/02
FC Twente
14:30
RKC Waalwijk
zo
23/02
FC Twente
14:30
NEC Nijmegen
za
1/03
FC Groningen
20:00
FC Twente
zo
9/03
FC Twente
20:00
Almere City
zo
16/03
FC Twente
14:30
Feyenoord
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
3 FC Utrecht 22 6 42
4 AZ 22 17 40
5 Feyenoord 21 20 39
6 FC Twente 21 14 36
7 Go Ahead Eagles 21 5 32
8 Fortuna Sittard 22 -11 26
9 SC Heerenveen 22 -15 26
Bekijk de hele stand