Van Wissing: "In die wedstrijden heeft FC Twente het laten liggen"

FC Twente heeft nog een loodzwaar programma om weg te werken met het oog op de laatste drie duels in de Eredivisie. Des te vervelender is het, dat de Tukkers afgelopen weekend niet verder kwamen dan een 1-1 gelijkspel tegen NEC, meent Tijmen van Wissing.

"Het is voor FC Twente jammer, want die hebben afscheid genomen van rechtstreekse plaatsing voor de Champions League. Niemand had verwacht dat Feyenoord zo makkelijk zou winnen van FC Groningen en Ajax won ook", zegt Van Wissing bij De Oosttribune van RTV Oost. "Dan ziet het er ineens heel anders uit voor FC Twente."

Daarbij hebben de Tukkers een lastig programma in de resterende wedstrijden. "Je komt dan niet lekker in de play-offs terecht, mocht je daarin belanden." Jan van Staa: "Je probeert het meest positieve eruit te halen, maar een half uur goed voetballen is niet voldoende."

Opgemerkt wordt dat de verschillen bovenin nog altijd klein zijn. Van Wissing: "Je staat vijfde. Maar je moet nog naar AZ, je moet nog naar PSV en je moet nog thuis tegen Sparta", zegt Van Wissing, die weet dat FC Twente mag balen van het winnen van de KNVB Beker door AZ. "Met de wetenschap van nu is dat helemaal niet prettig, want zij hebben een rechtstreeks ticket voor de Europa League."

Hoe dan ook moet FC Twente nog aan de bak, terwijl de Tukkers bij betere resultaten tegen de onderste ploegen misschien al van Europees voetbal verzekerd hadden kunnen zijn. "Ik zag vandaag ook de stand van FC Twente tegen het rechterrijtje. Daar heeft FC Twente het gewoon helemaal laten liggen dit jaar. Als je kijkt naar de stand van het linkerrijtje, is FC Twente na PSV de beste ploeg".

Lees meer:
0 reacties