Van Wissing mist karakter bij FC Twente: "Het is veel te braaf"

Tijmen van Wissing
Tijmen van Wissing Foto: © Orange Pictures

Tijmen van Wissing vindt dat de selectie van FC Twente teveel ideale schoonzonen heeft. Volgens de verslaggever wordt Michal Sadilek daarin erg gemist. 

Wat Van Wissing betreft hoeft Arnold Bruggink niet veel meer te doen op de transfermarkt. "Ik vind niet dat er heel veel versterkingen nodig zijn. Ik vind de selectie redelijk in balans", stelt hij in de Oosttribune Podcast, "maar als je kijkt naar de tactisch, technische vermogens van de spelers... Qua karakter vind ik het helemaal niet in balans. Het is veel te braaf. Ik mis hier wel een vleugje Wout Weghorst."

Sadilek is juist wel zo'n speler, maar de Tsjechische middenvelder is nog wel even bezig met zijn revalidatie. "Daar is nog geen zinnig woord over te zeggen. Dat wordt afwachten. Ik denk ergens in november, december", aldus Van Wissing. "Ik mis Sadilek wel in deze selectie. Er mogen wat meer ratjes bijkomen."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
30/03
Heracles Almelo
14:30
FC Twente
za
5/04
FC Twente
18:45
Fortuna Sittard
zo
13/04
PEC Zwolle
14:30
FC Twente
do
24/04
FC Twente
21:00
PSV
zo
4/05
Sparta Rotterdam
14:30
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
2 PSV 26 48 58
3 FC Utrecht 26 7 49
4 Feyenoord 25 25 47
5 FC Twente 26 15 46
6 AZ 25 16 44
7 Go Ahead Eagles 26 7 44
8 Fortuna Sittard 26 -11 32
Bekijk de hele stand