Van Wissing noemt tegenvallende spelers: "Verwacht meer van ze"

FC Twente gaat met gemengde gevoelens de winterstop in. Diverse goede resultaten werden afgewisseld met tegenvallers, hetgeen genoeg stof tot nadenken geeft in Enschede. Jan van Staa, Gertjan Verbeek en Tijmen van Wissing buigen het hoofd over FC Twente en geven hun oordeel in De Oosttribune.

Jan van Staa trapt af met het rapportcijfer van FC Twente. "6,5 Over het hele half jaar hebben we het dan." Verbeek reageert gelijk. "Als je het vergelijkt, voor de meeste spelers was dit voor het eerst Europees voetbal erbij. En daar hebben ze ook wel een aantal aansprekende restultaten gehaald. Helemaal in de wedstrijd in Manchester. Dus wat dat betreft moesten ze ook weer een hoop nieuwe spelers inpassen. Ik vind met de blessuregevallen die ze hebben gehad., want het was niet altijd het wisselen om het wisselen, mar het was ook wel het wisselen om dat het een noodzaak was vanwege de blessures. Misschien heeft het ook met het drukke programma te maken. Dan denk ik inderdaad dat je op een 6,5 uitkomt op dit moment."

Van Wissing reageert en wil minder hoog insteken dan Van Staa en Verbeek. "Ik vind jullie iets te positief. Ik zeg niet dat het onvoldoende is. Buitenspelers die niet scoren, ik vind Michel Vlap al met al tegenvallen. Sam Lammers, Lars Unnerstall. Ik verwacht net iets meer van ze."

Lees meer:
0 reacties