Van Wissing over FC Twente-huurling: "Dokter Bibber aan de bal"

FC Twente gaat zondagmiddag op bezoek bij Heracles Almelo, terwijl de ploeg van trainer Ernest Faber woensdagavond nog in actie komt in de strijd om de KNVB Beker. Tijmen van Wissing toont zich kritisch over de centrumverdedigers van Heracles Almelo. 

"Ze zijn houterig, ze zijn traag. Het moet 1 voor 12 zijn bij Heracles", sprak hij bij De Oosttribune. "Die twee 'centralen' zijn konijnen die in de koplamp kijken: die Mirani, daar word je onzeker van en Van Hoorenbeeck... misschien dat-ie moest rillen van de kou, maar het was Dokter Bibber aan de bal. En Kulenovic wist niet dat-ie in Rotterdam was", vervolgt de verslaggever over de uitwedstrijd tegen Sparta. 

"Dit is bijna een aangekondigde degradatie, want ik vond het verhaal van Faber weer onsamenhangend. Dit weekend presenteerden ze een nieuwe bus en ze hebben dadelijk de mooiste bus van alle Eerste Divisionisten in heel Europa", voorspelt Van Wissing. "Het is een grove schande wat er op dit moment bij Heracles gebeurt. Ik vind het zelfmoord om Hornkamp in deze fase te verkopen, want de schouders gaan hangen nu Hornkamp niet meer in dat team zit en ze moeten nog tegen de topclubs. En je moet zondag de derby eigenlijk gewoon winnen", constateert hij.   

Lees meer:
0 reacties