Van Wissing: "Was niet in de bus gestapt als hij mee terug ging"

FC Twente met 1-0 van AZ afgelopen weekend. In extremis kon het nog misgaan voor de Tukkers. Nadat Stav Lemkin het been van Troy Parrott haakte en er een penalty werd gegeven. Deze werd echter gemist, waardoor de Tukkers de drie punten in eigen huis hielden.

"Ik heb wel moeite met dit soort strafschoppen. Benen die inhaken, daar moeten scheidsrechters ook wel verdacht op zijn. Maar Parrott doet dit heel slim en Lemkin doet dit heel dom", zegt Tijmen van Wissing bij De Oosttribune van RTV Oost. Anco Jansen snapt niet dat er naar de stip werd gewezen: "Ik vind dit, wederom, geen strafschop."

Dat Parrott miste, doet Van Wissing heel goed. "Hoogmoed komt voor de val. Ik was niet in de bus gestapt als hij mee in de bus terug ging. Ik zou hier zo slecht tegen kunnen. Het is sowieso al een schande dat hij hem mag nemen, dat zegt alles over AZ. Dan ben je gewoon een stel slapzakken."

"Hij schiet penalty's over het algemeen heel slecht in. Hij zit al niet in de wedstrijd, trekt een arrogant gezicht en doet dan een stiftje over Unnerstall. De meest krankzinnige keuze die je kunt maken", vindt de journalist. "Dat zegt heel veel over de AZ-spelers. Koopmeiners heeft zo'n mooie vaste trap. Die durft het niet. Mijnans is een aanvoerder van niets wat mij betreft."

Jan van Staa snapt ook weinig van de actie. "Hij is zo eigenwijs. Want hij stifte hem eerder in de wedstrijd al over Unnerstall heen en dat was ook al zo'n achterlijke actie. En na afloop lopen er zes spelers naar hem toe die hem gaan troosten terwijl je net zo'n penalty hebt genomen..."

Jansen kan echter wel genieten van de actie. "Ik vind het stiften in de laatste minuut wel mooi. Ik heb er zelf nooit een gestift, maar ik vind het mooi. Je moet hem maken, maar ik vind het getuigen van lef om een penalty in de laatste minuut te stiften."

Lees meer:
0 reacties