Van Wissing ziet pijnpunt: "FC Twente mist dat soort type spelers"

FC Twente liet afgelopen weekend opnieuw punten liggen in de Eredivisie. Op bezoek bij NAC Breda kwamen de Tukkers niet verder dan een 2-2 gelijkspel. Volgens critici pakten de verdedigende wissels van trainer John van den Brom slecht uit: de ploeg zakte te ver terug en verloor zo de controle over de wedstrijd. 

Aanvaller Sondre Orjasaeter, die in de 69ste minuut werd gewisseld, was de enige speler die nog dreiging vanuit de counter kon creëren en daarmee mogelijk een extra doelpunt had kunnen opleveren. "Als je het zo afpelt, kun je stellen dat FC Twente een tekort aan buitenspelers heeft", zo vertelt clubwatcher Tijmen van Wissing in De Oosttribune van RTV Oost. 

"Naci Ünüvar hebben ze net naar Heracles Almelo gedaan, maar je hebt wel iemand nodig met snelheid. Ik wil niet pleiten voor een type zoals Mitchell van Bergen, maar alle snelheid die je nodig hebt mis je gewoon. Arno Verschueren is in ieder geval dienstplichtig, maar hem zou ik de volgende keer weer gewoon op de bank zetten", aldus Tijmen van Wissing. 

Zet in op FC Twente - SC Heerenveen!

FC Twente speelt zaterdagavond de thuiswedstrijd tegen SC Heerenveen. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties