Van Wolfswinkel: "Ik denk niet dat Manfred daar ooit last van had"

Ricky van Wolfswinkel
Ricky van Wolfswinkel Foto: © Orange Pictures

FC Twente neemt het zaterdag in eigen huis op tegen RKC Waalwijk en Ricky van Wolfswinkel begint waarschijnlijk in de basis bij de club uit Enschede. De ervaren centrumspits (35) had in de eerste seizoenshelft moeite met zijn reserverol bij de Tukkers.

"Ja. Maar dat is geen geheim, toch? Er zit te veel een liefhebber en een drive in me om me daar bij neer te leggen", vertelt hij op de site van Tubantia. "Ik wil altijd spelen. Daardoor was het moeilijk, maar ik denk niet dat Manfred daar ooit last van heeft gehad. Ik wilde het wel bij mezelf houden", legt Van Wolfswinkel uit.

"Maar als de opstelling werd bekendgemaakt, dan was dat elke keer weer een teleurstelling", geeft hij toe. "Weet je: ook al komt Messi hier spelen… als ik op de bank zit, dan baal ik. Na afloop zal ik zijn schoenen poetsen, maar ik ben een liefhebber die wil voetballen. Zo ben ik ooit als kind begonnen en zo wil ik eindigen", aldus Van Wolfswinkel, die een aflopend contract heeft bij de Tukkers. Hij weet echter nog niet wat er na dit seizoen zal gebeuren.

"Ik zit in een fase dat ik het rustig aankijk. Ik heb in mijn loopbaan helaas nooit ver vooruitgekeken en dat ga ik ook nooit meer doen", lacht hij. "Ik ben op een leeftijd dat ik fit wil zijn en plezier wil hebben. Als die twee dingen aanwezig zijn, kan ik lekker mijn dingen doen. Daar ligt mijn focus op. Tot aan de zomer wil ik iets moois neerzetten bij Twente en dan zien het we daarna wel. Een saai antwoord, hè?"

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
2/02
Go Ahead Eagles
14:30
FC Twente
zo
9/02
SC Heerenveen
16:45
FC Twente
zo
16/02
FC Twente
14:30
RKC Waalwijk
zo
23/02
FC Twente
12:15
NEC Nijmegen
za
1/03
FC Groningen
20:00
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
2 Ajax 19 24 45
3 FC Utrecht 19 7 40
4 Feyenoord 19 18 36
5 FC Twente 19 14 34
6 AZ 19 14 34
7 Go Ahead Eagles 19 7 31
8 Fortuna Sittard 19 -6 25
Bekijk de hele stand