Van Wolfswinkel geniet van FC Twente-fans: "Dat willen zij zien"

Ricky van Wolfswinkel bedankt de FC Twente-supporters
Ricky van Wolfswinkel bedankt de FC Twente-supporters Foto: © BSR Agency

Ricky van Wolfswinkel baalde van de uitschakeling tegen Red Bull Salzburg, maar was na afloop ook reëel dat de Oostenrijkers de bovenliggende partij waren. De routinier genoot wel van de veerkracht van FC Twente in de tweede helft én de supporters in De Grolsch Veste.

"Je voelt op een gegeven moment dat het nog kan", blikt Van Wolfswinkel terug bij Ziggo Sport. "Over het publiek hebben wij nooit wat te klagen gehad. En ook vandaag zeker niet. Dat is ook gewoon echt genieten. Zij genieten er ook van dat ze ons in de tweede helft wel terug zien komen en die wilskracht tonen. Dat willen zij ook zien, dat doen we goed. Dan krijgen we de fans mee en nemen ze ons ook mee. Dat is ook een wisselwerking die al jaren heel goed loopt hier." 

Het lukte FC Twente niet om Red Bull Salzburg op de knieën te krijgen. "Je probeert nog alles op alles te zetten om die vierde te maken, maar we gaan wel met opgeheven hoofd het veld af. Ik denk dat we heel trots mogen zijn, ook op onze fans. Als je een rondje loopt en ze beginnen te zingen: wij gaan Europa in. Dat moeten we ook niet vergeten. Het is zeker weten balen, maar we moeten de Europa League zeker niet als troostprijs zien. Daarvoor hebben we afgelopen jaar veel te hard gewerkt", aldus Van Wolfswinkel.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
14/12
FC Twente
14:30
Go Ahead Eagles
zo
21/12
Feyenoord
14:30
FC Twente
za
10/01
FC Twente
18:45
PEC Zwolle
zo
18/01
Heracles Almelo
14:30
FC Twente
za
24/01
FC Twente
21:00
Excelsior
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
5 AZ 15 4 25
6 FC Groningen 15 0 23
7 FC Utrecht 15 6 22
8 FC Twente 15 3 21
9 Sparta Rotterdam 15 -11 20
10 Go Ahead Eagles 15 -1 18
11 Fortuna Sittard 15 -4 18
Bekijk de hele stand