"Van Wolfswinkel heeft het nog niet en dat is zwak uitgedrukt"

Ricky van Wolfswinkel juicht zeer ingetogen
Ricky van Wolfswinkel juicht zeer ingetogen Foto: © Pro Shots

Ricky van Wolfswinkel wist weliswaar te scoren vanaf de strafschopstip namens FC Twente in het duel met NAC Breda. Verder deed de aanvaller echter weinig goed. Dat zal de fans opgevallen zijn, maar zeker ook Leon ten Voorde.

"De cynicus zal zeggen: ‘Van Wolfswinkel heeft tegen NAC één bal goed geraakt en dat was de penalty vlak voor tijd’. Dat klopt ook nog. Van Wolfswinkel heeft het nog niet en dat is zwak uitgedrukt. FC Twente voetbalt al vijf duels zonder spits", opent Leon ten Voorde in Tubantia

"Waar de bekritiseerde Ramiz Zerrouki zich zaterdagavond herstelde, was het geworstel van Van Wolfswinkel pijnlijk om te zien", zag ook de journalist. "Welke staf er ook zit, het is blijkbaar not done hem te wisselen. Dat hij bij de strafschop nauwelijks blijdschap toonde, was typerend voor zijn gemoed. Hij is boos om het ontslag van Oosting en baalt van zijn eigen inbreng."

Lees meer:
0 reacties