Van Wolfswinkel: "Ik ga met opgeheven hoofd kibbeling halen"

FC Twente viert de goal van Ricky van Wolfswinkel in Spakenburg
FC Twente viert de goal van Ricky van Wolfswinkel in Spakenburg Foto: © Pro Shots

Ricky van Wolfswinkel heeft donderdagavond genoten van de bekerwedstrijd tegen SV Spakenburg. De spits van FC Twente mocht in de tweede helft invallen en scoorde ook nog eens. 

"Dit zijn voor ons de wedstrijden waarin je niet veel dichter bij komt dan waar het allemaal begonnen is", zegt Van Wolfswinkel in gesprek met het Algemeen Dagblad. "Dat zijn toch de amateurvelden, de vrijwilligers, de passie die er heerst, de kleedkamers en alles erop en eraan; dat is toch mooi, man?"

Van Wolfswinkel woont in Woudenberg, waar hij wekelijks een bezoekt brengt aan de visboer uit Bunschoten. Dat heeft de FC Twente-speler afgelopen week niet gedaan. "Ik dacht: ik mijd die Spakenburgers even. Maar reken maar dat ik morgen met opgeheven hoofd weer kibbeling ga halen", lacht hij.

De spits van Spakenburg kon minder lachen. Ahmed el Azzouti kreeg in de eerste helft dé kans om de 1-0 te maken, maar stuitte op Lars Unnerstall. "Voor deze kans leef je als spits", beseft hij. "Maar de keeper stond ineens voor mijn neus, die pakte 'm heel goed."

Lees meer:
0 reacties