"Van Wolfswinkel is daar misschien wel de beste in van Nederland"

Ricky van Wolfswinkel scoort tegen Willem II
Ricky van Wolfswinkel scoort tegen Willem II Foto: © BSR Agency

Dit weekend stonden Ricky van Wolfswinkel, Michel Vlap en Daan Rots in de aanval van FC Twente. Het trio speelde stuk voor stuk een sterke partij. Leon ten Voorde adviseert dan ook om niet teveel aan dit aanvalstrio te sleutelen de komende tijd.

"Lammers is in principe je eerste spits en die kans verdient hij ook nog, vind ik", opent Leon ten Voorde bij De Ballen Verstand van TC Tubantia. "Maar op momenten dat het niet loopt en hij afwezig is, dan is het niet gek dat je bij deze voorhoede uitkomt. Het is ook de voorhoede die je afgelopen seizoen naar de derde plek heeft gebracht."

Vlap stond als linksbuiten geposteerd. "Vlap is geen linkerspits, maar hij zwerft het hele veld over en dan is hij een echte spelverdeler. Bij vlagen zie je dan ook hoe goed hij kan voetballen. Hij is ook betrokken bij twee goals. Dat doet hij heel goed, het voorbereiden ervan. Ik zou daar op dit moment niet aan sleutelen." 

Van Wolfswinkel brengt met zijn ervaring andere kwaliteiten. "Zonder bal in het drukzetten is Van Wolfswinkel daar misschien wel de beste in van Nederland. Hij geeft armsignalen aan de ploeg: links, rechts, aan de binnenkant, drukzetten. En op zijn oude dag gaat hij daarin nog als de brandweer."

"Een Daan Rots kan dat ook heel goed", vervolgt Ten Voorde. "Het publiek pikt dat dan op en dan creëer je ook weer zoiets als de hel van Enschede. Rots en Van Wolfswinkel zijn hierin gewoon heel erg goed. Hij voelt dit nu wel en dan moet hij woensdag ook weer en dan ook zondag weer. Hij is nog zo belangrijk en nog zo fit. Dus Ricky: bij deze, teken nog een jaartje bij", wordt er gezegd tot besluit. 

Zet in op FC Twente tegen FC Utrecht!

FC Twente speelt zondag de thuiswedstrijd tegen FC Utrecht. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties