Van Wolfswinkel krijgt kritiek na zege: "Wat een matennaaierij"

FC Twente won afgelopen weekend met 0-2 op bezoek bij Heracles Almelo en Ricky van Wolfswinkel nam de tweede treffer voor zijn rekening. René Wagelaar is echter niet gecharmeerd (meer) van de ervaren centrumspits. 

"Dat gedrag van Van Wolfswinkel. Wat een matennaaierij", foetert hij in de nieuwste uitzending van VoetbalTijd. "Hij moet na zijn carrière weer leren lopen, want die ligt de hele tijd op de grond. Bij elke beweging ligt hij. Dan duurt het drie minuten en dan denk ik: 112 bellen. Maar dan staat hij weer op. In Zuid-Amerika doet hij twee minuten mee. Ik hou niet van dat gedrag", zucht Wagelaar. 

"Van Wolfswinkel brengt heel weinig, alleen vallen, rollen, ageren, anderen kaarten aannaaien en smerige overtredingen maken", vervolgt hij kritisch. "Van Wolfswinkel brengt niks. Het is een hoop poeha, maar er komt helemaal niets uit: voetballend ook niet. En ik wil niet zeggen dat Lammers het goed deed, maar Wolfswinkel is totaal op. Ik heb liever Lammers", besluit Wagelaar. 

Lees meer:
0 reacties