Verbeek tipt FC Twente: "Als je te lang wacht is hij onhaalbaar"

FC Twente gaat zich versterken met Taylor Booth. De Amerikaan komt over van FC Utrecht, waar hij niet meer in de plannen voorkwam.

"Ik had die naam al dunnetjes gehoord en toen ging ik peilen wat er aan de hand is", vertelt Tijmen van Wissing in De Oosttribune. "Want hij heeft een goede fase gekend. Hij raakte geblesseerd tegen FC Twente, tegen Michal Sadílek. Hij is later ingestroomd door de Olympische Spelen en Jans had zijn elftal wel staan. Hij is ook veel geblesseerd geweest. Ik sta er blanco in."

"Ik zou voor Davy van den Berg gaan", haakt Gertjan Verbeek in. "Hij hoeft niet op tien, want hij kan ook rechts op het middenveld. En dan kan Vlap weer wat meer naar voren toe. Die zie ik liever in de zestien van de tegenstander, dan in zijn eigen zestien. Van den Berg wordt met de week beter en als je te lang wacht, dan wordt hij onhaalbaar."

Van Wissing denkt echter niet dat Van den Berg deze winter bij PEC Zwolle vertrekt. "Ik denk dat hij wel openstaat voor FC Twente en Bruggink is al heel erg gecharmeerd van hem geweest. Ik denk dat hij winters niet meer weggaat. Booth zat op een dood spoor, dus ik vind het geen gekke keuze", aldus de journalist.

Zet € 10 in & ontvang € 50 aan FREE bets!

Heb jij vertrouwen in FC Twente komend weekend? Zet € 10 in op FC Twente wint van RKC Waalwijk en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
16/02
FC Twente
14:30
RKC Waalwijk
zo
23/02
FC Twente
14:30
NEC Nijmegen
za
1/03
FC Groningen
20:00
FC Twente
zo
9/03
FC Twente
20:00
Almere City
zo
16/03
FC Twente
14:30
Feyenoord
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
3 FC Utrecht 22 6 42
4 AZ 22 17 40
5 Feyenoord 21 20 39
6 FC Twente 21 14 36
7 Go Ahead Eagles 21 5 32
8 Fortuna Sittard 22 -11 26
9 SC Heerenveen 22 -15 26
Bekijk de hele stand