Vermeulen snapt Oosting niet: "Dan heeft FC Twente een probleem"

Arno Vermeulen
Arno Vermeulen Foto: © BSR Agency

FC Twente verloor zondagmiddag met 0-2 van landskampioen PSV en is daardoor nog puntloos. Mees Hilgers bekeek het treffen vanaf de tribune, omdat hij een vertrekwens heeft. Arno Vermeulen had de Indonesisch international wel opgesteld.

"Dat is toch een ingewikkeld verhaal", zegt Vermeulen in Studio Voetbal. "Het contract van Mees Hilgers loopt in 2026 af. Hij heeft kenbaar gemaakt dat hij liever wil vertrekken. Hij was twee jaar geleden een goed duo met Robin Pröpper. Oosting zegt dat hij weg wil en daarom niet in het plan voor dit seizoen past. Daar is zeker wel wat voor te zeggen, maar je moet wel naar de consequenties kijken."

"Ze hebben tot nu toe geen goede vervangers", vervolgt Vermeulen. "Lemkin speelde de eerste wedstrijd, maar die werd er nu afgehaald na de verloren wedstrijd tegen PEC Zwolle. Max Bruns speelde en maakte een eigen goal. Dat kan gebeuren, maar het geeft wel aan dat het achterin niet heel erg lekker zit.

Vermeulen snapt niet dat Hilgers geen kans kreeg. "Dat vind ik interessant in de voetballerij. Je hebt er nog één op de loonlijst staan die daar goed kan spelen en nog niet weg is. Dupeer je je eigen elftal dan niet te veel door hem toch niet op te stellen? Want FC Twente krijgt ook een probleem als ze na vier wedstrijden op nul punten staan. Dan kan ook de trainer eruit vliegen."

Lees meer:
0 reacties