VIDEO'S | 2.000 FC Twente-fans maken sfeer in uitvak FC Salzburg

FC Twente fans in uitvak Salzburg
FC Twente fans in uitvak Salzburg Foto: © FC Twente X

FC Twente neemt het dinsdagavond in Oostenrijk op tegen FC Salzburg. Het is het heenduel in de derde voorronde van de Champions League.

Tweeduizend FC Twente-supporters nemen plaats in het uitvak van de Oostenrijkse club, en zij laten zich al goed horen. Ver voor de wedstrijd zorgden de Tukkers voor een prachtige sfeer in het stadion, iets wat tijdens de wedstrijd alleen nog maar meer zal worden.

Het duel tussen FC Salzburg en FC Twente begon om 20.45 uur. De return is volgende week dinsdag in Enschede. De winnaar van dit tweeluik neemt het in de play-off op tegen Dinamo Kiev of Rangers FC, de nieuwe club van Robin Propper. 

Zet in op FC Twente in Europa!

FC Twente speelt donderdag de thuiswedstrijd in de voorronde van de Conference League tegen Qarabag. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties