Vlap krijgt 'wake-up call': "Misschien op Woudestein met Ünüvar"

FC Twente-trainer Joseph Oosting heeft momenteel veel keuze. De brede selectie heeft echter ook een keerzijde, omdat de nodige spelers teleurgesteld moeten worden met een plek op de reservebank.
"Voor de wedstrijd had ik een fotootje gemaakt van de reservebank en had ik op X gezet: O, oeps, dit zijn de reserves", zegt clubwatcher Leon ten Voorde bij De Ballen Verstand. "Daarmee wil ik aangeven: Twente heeft wel een hele sterke bank. Er zaten allemaal spelers die onder de top bij alle ploegen in de basis staan. In een wedstrijd die heel moeizaam loopt kan FC Twente gewoon eventjes Eiting, Regeer, Boadu, Taha en Ünüvar brengen."
De wissel lieten zich ook gelden. "Eiting viel uitstekend in, Regeer had de assist op Boadu, Taha scoorde", somt Ten Voorde op. "Ünüvar heeft het de eerste seizoenshelft moeilijk gehad. Hij heeft weinig gespeeld, had te weinig inhoud en had fysieke mankementen, maar hij is de laatste tijd echt aan de weg aan het timmeren, ook op de trainingen. Hij krijgt meer inhoud. Hij viel voor zijn doen ook best lang in. Als je dat soort spelers kunt brengen, heb je echt luxewissels."
Eiting heeft nog geen basisplaats veroverd. Ten Voorde snapt dat Oosting niet teveel wil wisselen. "Kjølø speelde nu een mindere wedstrijd. Dat kan natuurlijk een keer. Je moet ook oppassen voor een afrekencultuur", meent hij. Vlap heeft twee weken geleden bij NEC op de bank gezeten. Dat was wel een wake-up call voor hem. Oosting heeft gewoon veel mogelijkheden om wat te doen. Pietje kan best wel een keer plek moeten maken voor Jantje. Misschien gaat hij wel een keer met Ünüvar starten op het kunstgras van Woudestein."
"Maar je moet wel zoveel mogelijk streven naar automatismen en vastigheden", vervolgt Ten Voorde. "Binnen dat vaste stramien kun je wel een ander type een keer neerzetten op een plek. Dat wil niet zeggen dat het hele systeem in duigen valt. Dat wordt interessant de komende wedstrijden. Dan kom je ook weer op de kikkers (in de kruiwagen houden, red.). Hoe gaan ze daarmee om?"
Oosting moet dus flink gaan puzzelen. "Stel dat Ünüvar als linkerspits speelt komende zaterdag, dan moet er weer een plekje voor Vlap worden gecreëerd, of niet", geeft hij aan. "Van Wolfswinkel zal wel weer beginnen in de spits, maar dat wordt met Boadu ook wel interessant. Max Bruns komt ook nog weer terug in de selectie. Er waren drie spelers bij Twente die in De Kuip nog hebben gespeeld, die tegen RKC geen minuut hebben gemaakt: Sampsted, Van Hoorenbeeck en Gijs Besselink."
Zet in op FC Twente tegen SC Heerenveen!
FC Twente speelt zondagmiddag de uitwedstrijd bij SC Heerenveen. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

DAC 1904-trainer wijst naar FC Twente: "Van tachtig miljoen euro"

Dominique Scholten: "Ze hebben die woorden goed ter harte genomen"

Driessen: "Hij speelt bij FC Twente technisch directeurtje"

Wout Weghorst dik tevreden: "Een hele goede avond voor ons"

SC Heerenveen heeft twee vraagtekens voor duel met FC Twente

Lammers krijgt bijval: "Ik vind het respectloos richting hem"

John van den Brom dubt: "Hij heeft mij nog nooit teleurgesteld"

Ten Voorde verdedigt Erik ten Hag: "Wordt een papegaaienland"

John van den Brom reageert: "Of hij FC Twente mag verlaten?"

Kees Kwakman prijst FC Twente-speler: "Dit wordt écht zijn seizoen"

"Erik ten Hag zit dichter op Van den Brom dan op zijn eigen vrouw"

Max Bruns lacht na zege en goal: "Dat moet ik misschien nog doen"

FC Twente op rapport: Van den Brom krijgt gelijk met zijn wissels

Kayne van Oevelen wees FC Twente af: "Plan was oké, maar dit..."

Sam Lammers gedegradeerd bij FC Twente: "Hij begreep het niet"

'FC Twente wijst bod van 18 miljoen euro op Sondre Ørjasæter af'

VIDEO | Samenvatting: FC Twente boekt monsterzege op DAC 1904

'Meerdere clubs tonen interesse in overbodige doelman van FC Twente'

'FC Twente wil miljoenen uitgeven voor Noorse vleugelaanvaller'

Van den Brom duidelijk: "Dit voelt niet als het gelijk van John"

Weidmann laat zich zien: "Het was tot nu toe een moeilijke periode"

Verbeek wijst naar Drommel: "Ik heb niet alles slecht gedaan"

Pröpper weer in de basis bij FC Twente: "Als een kind zo blij"

VIDEO | Wout Weghorst loopt bloederige hoofdwond op tegen DAC

Sam Lammers nu derde spits: "Is een harde boodschap voor Lammers"

John van den Brom grijpt in: "Je kan niet om die wedstrijd heen"

FC Twente-supporters krijgen advies: "Ga in Bratislava zitten"

Opstelling FC Twente bekend: John van den Brom grijpt flink in

Bruggink: "Dat was bij Anass Salah-Eddine hetzelfde verhaal"

Waterreus: "Twente spreekt buiten Overijssel niet tot de verbeelding"

Lammers krijgt bijval: "Ik vind het respectloos richting hem"

"Erik ten Hag zit dichter op Van den Brom dan op zijn eigen vrouw"

VIDEO | Samenvatting: FC Twente boekt monsterzege op DAC 1904

Van den Brom duidelijk: "Dit voelt niet als het gelijk van John"

Verbeek wijst naar Drommel: "Ik heb niet alles slecht gedaan"

Weidmann in de basis bij FC Twente? "Ten Hag moet met hem praten"













