Voormalig FC Twente-scout stopt bij Manchester United: "Trots"

Roy Beukenkamp met zijn prijzen bij Manchester United
Roy Beukenkamp met zijn prijzen bij Manchester United Foto: © LinkedIn Roy Beukenkamp

Roy Beukenkamp verricht niet langer scoutingswerkzaamheden voor Manchester United. De oud-doelman van FC Groningen laat op LinkedIn weten dat hij deze maand na negen jaar afzwaait bij de Engelse topclub. 

Beukenkamp, die in Nederland scout was bij FC Twente en PSV, is sinds 2016 werkzaam bij Manchester United. "Na negen onvergetelijke jaren komt mijn avontuur als internationale eerste elftal-scout bij Manchester United later deze maand tot een einde", schrijft Beukenkamp op LinkedIn.

"Ik ben ongelofelijk trots en dankbaar dat ik het voorrecht heb gehad om te werken voor deze iconische club", vervolgt hij. "Nu doe ik even een stap terug om wat rust en perspectief te vinden. Daarna kijk ik ernaar uit om weer in contact te komen met mijn netwerk, mijn kennis te verbreden en meer te leren over de nieuwste ontwikkelingen in de moderne tijd."

Beukenkamp begon zijn loopbaan bij FC Den Haag, dat later overging in ADO Den Haag. Daarna speelde hij bijna 180 wedstrijden voor FC Groningen, waar de sluitpost ook nog werkzaam was als keeperstrainer. Beukenkamp verrichte daarna scoutingswerkzaamheden voor FC Twente en PSV, maar werd in 2016 overgenomen door Manchester United.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
22/11
FC Volendam
18:45
FC Twente
zo
30/11
FC Twente
16:45
AZ
zo
7/12
FC Utrecht
12:15
FC Twente
zo
14/12
FC Twente
14:30
Go Ahead Eagles
zo
21/12
Feyenoord
14:30
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
5 FC Utrecht 12 6 19
6 FC Groningen 12 0 19
7 NEC Nijmegen 12 9 18
8 FC Twente 12 2 16
9 Go Ahead Eagles 12 1 16
10 Fortuna Sittard 12 -2 16
11 Sparta Rotterdam 12 -10 16
Bekijk de hele stand