Vraagtekens bij sfeeractie FC Twente: "Het is een gemiste kans"

Grandioze sfeeractie bij FC Twente
Grandioze sfeeractie bij FC Twente Foto: © MTB-Photo

De sfeeractie van Vak-P voor de wedstrijd tussen FC Twente en Go Ahead Eagles maakte veel indruk. In De Grolsch Veste werd een gigantisch spandoek ontrold dat de tribunes volledig vulde.

Na afloop van de actie werden de doeken weer naar beneden gehaald en het materiaal afgevoerd. Journalist Raymond Korse van TC Tubantia stelt echter dat er veel vragen blijven over het spandoek. Hij merkt op dat de organisatoren geen verklaring willen afleggen aan de pers. "Kennelijk vinden de heren en dames van Vak-P dat er niet met de pers wordt gepraat. Het verwijt kan ik wel dromen: ‘Die schrijven alleen over ons als er rotzooi is’. Dat is feitelijk niet waar, ik schreef al dat we er altijd zijn. In goede tijden en slechte tijden, bij hoogtepunten en dieptepunten. Het is ons werk, maar we houden ook van voetbal."

"Maar het is ook een gemiste kans", meent de nieuwschef van Tubantia. "Via ons had Vak-P een groot publiek kunnen bereiken en nog meer goodwill kunnen kweken. En kennelijk wilde FC Twente de harde kern ter wille zijn, want de voetbalclub wilde zelf ook niet reageren. En de filmmaker die was ingeschakeld evenmin. Het mag, uiteraard. Het staat iedereen vrij. Maar zonde is het wel. Voor Vak-P en onze lezers", aldus Korse. 

Lees meer:
0 reacties