"Waarom zou FC Twente dan niet voor de tweede plek kunnen gaan?"

Lars Unnerstall knuffelt met Joseph Oosting in Manchester
Lars Unnerstall knuffelt met Joseph Oosting in Manchester Foto: © Pro Shots

FC Twente won afgelopen weekend in eigen huis met 1-0 van NAC Breda, terwijl directe concurrent AZ in eigen huis verloor van FC Utrecht (1-2). Bovendien speelde Feyenoord met 1-1 gelijk op bezoek bij NEC, waardoor de club uit Rotterdam nu al vier punten minder heeft dan de club uit Enschede. 

Nico Wantia ziet kansen voor de ploeg van trainer Joseph Oosting in aanloop naar het duel in de Kuip. "Ik hoorde El Ahmadi praten dat FC Twente voor de tweede plek moet gaan”, vertelt hij in het programma De Oosttribune. "Die trainer van NAC (Carl Hoefkens, red.) zei ook dat hij Twente beter vindt dan Feyenoord. Als Feyenoord tegenvalt, waarom zou Twente dan niet voor de tweede plek kunnen gaan?"

Tijmen van Wissing haakt vervolgens in. "De dagkoers zegt dat PSV ongenaakbaar is en kampioen gaat worden en dat Twente en AZ de beste belagers zijn", reageert hij. "Bij Ajax is het duidelijk dat ze vaker in de problemen zullen komen dit seizoen, terwijl Feyenoord ook worstelt. Je bent toch geneigd om te zeggen dat de enige lastige uitwedstrijden voor PSV dit seizoen zijn tegen FC Twente en AZ.”

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
22/11
FC Volendam
18:45
FC Twente
zo
30/11
FC Twente
16:45
AZ
zo
7/12
FC Utrecht
12:15
FC Twente
zo
14/12
FC Twente
14:30
Go Ahead Eagles
zo
21/12
Feyenoord
14:30
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
5 FC Utrecht 12 6 19
6 FC Groningen 12 0 19
7 NEC Nijmegen 12 9 18
8 FC Twente 12 2 16
9 Go Ahead Eagles 12 1 16
10 Fortuna Sittard 12 -2 16
11 Sparta Rotterdam 12 -10 16
Bekijk de hele stand