Wagelaar deelt compliment uit: "Dat was al zo bij FC Twente"

Analist René Wagelaar heeft aangeschoven bij 1Twente Vandaag de complimenten uitgedeeld aan Kees van Wonderen die afgelopen week een klus als trainer van het geplaagde Schalke 04 aannam. Van Wonderen was hiervoor actief als trainer bij SC Heerenveen en eerder bij FC Twente.

Wagelaar gaat terug in de tijd. "Hij heeft wel de kwaliteiten om zo'n club weer omhoog te brengen. Kees is een goede trainer, dat was al bij FC Twente in de tijd met McClaren en Ten Hag in 2012, 2013. Het was een goede trainer. Schalke hoort thuis op dat topniveau, maar om ze daar te krijgen... Er is zoveel gebeurd bij Schalke. Hij moet nu zorgen dat hij rust in het elftal krijgt. Als hij zou promoveren, dat zou fantastisch zijn. Ze horen in de Bundesliga en Kees kan het wel. Ik heb heel veel vertrouwen in hem dat hij het kan."

De eveneens aangeschoven Robert Eenhoorn, algemeen directeur van AZ, vertelt. "Als je het hebt over tactiek inslijpen en mensen technisch beter maken, daar heb je tijd voor nodig. Het eerste wat je kan beïnvloeden is het mentale stuk. De rest zal tijd nodig hebben. Ik ken de problemen niet maar vind het wel bijzonder dat Schalke al jaren worstelt. Het is zo'n grote club met zo'n grote achterban. Ook zo'n rijke historie. Er zitten volgens mij een verwevenheid met FC Twente. Ik vind het heel bijzonder en kan de vinger niet op leggen waarom dat zo is." 

Lees meer:
0 reacties