Wagelaar ziet gebrek aan kansen voor huurling: "Bijzonder weinig"

Naci Ünüvar is het komende half jaar speler van Heracles Almelo. René Wagelaar vindt het een goede zet van de Heraclieden, maar begrijpt niet dat FC Twente hem in eerste instantie überhaupt heeft verhuurd. 

"Dat is sowieso een versterking voor Heracles, hij is sterk aan de bal en voegt ook wat toe aan het team", opent Wagelaar bij VoetbalTijd. "Hij is goed met de buitenkant, hij kan op tien. Hij is een speler met individuele kwaliteiten en dat kan Heracles wel gebruiken."

Vooral omdat zijn concurrenten niet renderen. "Thomas Bruns zit in de herfst van zijn carrière. Bij Van Gilst komt het er niet uit, dat lukt niet. Al vond ik het bij De Graafschap een hele goede speler. Dus dit is het proberen waard om je over een dood punt heen te helpen."

Sem Scheperman, speler van Heracles, is enthousiast: "Hij voegt veel toe aan de bal. Ik heb zijn passjes met buitenkant rechts gezien en ik denk dat het wel een meerwaarde voor ons kan zijn." Wagelaar vindt ook niet dat hij bij FC Twente mislukt is: "Soms kan het ook aan de trainer liggen dat hij de kans niet kreeg om langer te spelen."

"Maar of hij 90 minuten bij FC Twente had kunnen spelen weet ik niet, maar steeds een kwartier is wel bijzonder weinig", meent de analist. "Dus ik ben ervan overtuigd dat hij bij Heracles in de basis kan gaan spelen."

Zet in op Telstar - FC Twente!

FC Twente speelt zondagmiddag de uitwedstrijd tegen Telstar. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties