Weghorst duidelijk: "Mijn droom is om bij FC Twente te spelen"

Wout Weghorst
Wout Weghorst Foto: © Pro Shots

Wout Weghorst wordt de laatste weken steeds vaker in verband gebracht met een overgang naar FC Twente. Vorige week zat de aanvaller nog op de tribune van De Grolsch Veste, bij het duel tegen FC Utrecht. De 31-jarige spits van Hoffenheim heeft inmiddels zelf ook uitgesproken dat hij graag nog een keer bij de Tukkers zou willen spelen.

"Ik heb het eigenlijk altijd gezegd en uiteindelijk heb ik nog één droom: dat is om bij FC Twente te spelen", zo vertelt Weghorst in gesprek met Viaplay. "De laatste tijd kwam dat ook al een keertje in een interview naar voren. Ik ging als kleine jongen naar FC Twente toe, met mijn broers. We zaten daar op Vak-P, het fanatieke deel van FC Twente."

"Dat is altijd iets waarvan ik heb gezegd: ja, daar zou ik super graag nog eens willen voetballen in mijn carrière. Uiteindelijk moet je zien het moet gaan." Presentator Koen Weijland vraagt of Weghorst pas op latere leeftijd naar FC Twente wil gaan? Kan hij dan nog wel van waarde zijn voor de club? "Ik hoop dat ik nog steeds fit ben op mijn 37ste, dat ik nog steeds van waarde kan zijn", aldus Wout Weghorst.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
30/03
Heracles Almelo
14:30
FC Twente
za
5/04
FC Twente
18:45
Fortuna Sittard
zo
13/04
PEC Zwolle
14:30
FC Twente
do
24/04
FC Twente
21:00
PSV
zo
4/05
Sparta Rotterdam
14:30
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
2 PSV 26 48 58
3 FC Utrecht 26 7 49
4 Feyenoord 25 25 47
5 FC Twente 26 15 46
6 AZ 25 16 44
7 Go Ahead Eagles 26 7 44
8 Fortuna Sittard 26 -11 32
Bekijk de hele stand