Wisgerhof: "Als ik hem nu tegenkom denk ik nog: wat een lul"

Robert Maaskant was in het kampioensjaar van FC Twente trainer bij NAC Breda. Hij zei in de media dat hij ervoor zou zorgen dat FC Twente op de slotdag bij NAC Breda punten zou morsen en Ajax kampioen zou worden, maar dat gebeurde niet in 2010.

"Ik kan er nog steeds boos om worden. Als ik hem nu tegenkom kan ik nog steeds denken: wat een lul. Maar hij heeft ons zeker een dienst bewezen. Maar onze groep wilde er daardoor wel een tandje bij zetten", weet Peter Wisgerhof nog in gesprek met de clubkanalen van FC Twente.

Uiteindelijk wist FC Twente NAC te verslaan. Slobodan Rajkovic moest in de basis beginnen. "Rajkovic was echt een geweldige speler. Maar hij maakte wel elke wedstrijd een foutje. Hij was heel zenuwachtig. Maar hij had misschien wel meer talent dan ik was en Douglas. Maar hij had zijn onzekere momenten, maar hij speelde heel goed."

Wout Brama herinnert zich de routines uit die tijd nog goed. "Voor de wedstrijd heeft iedereen zijn eigen taak. Ik deed altijd de muziek. Ik weet niet hoe dat is ontstaan, maar Kenneth Perez zei altijd: 'Wout, doe even de muziek aan'. Dat was een soort van routine, dat was zo gek eigenlijk. Ik was een soort dj, maar er was gewoon 1 cd waarbij ik op play drukte, dus dat kon iedereen doen."

"Maar ook in de catacomben ga je ook altijd op dezelfde lijn staan. Ik stond bij Peter, daarvoor stond Sander, Blaise was aanvoerder. Het is heel gek altijd dat je onbewust dezelfde vastigheden rondom een wedstrijd opzoekt. Niemand zegt iets, maar iedereen kent zijn eigen taak", besluit hij. 

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
10/08
PEC Zwolle
12:15
FC Twente
zo
17/08
FC Twente
14:30
PSV
zo
24/08
SC Heerenveen
12:15
FC Twente
za
30/08
Excelsior
21:00
FC Twente
za
13/09
FC Twente
21:00
NAC Breda
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
2 AZ 0 0 0
3 Excelsior 0 0 0
4 FC Groningen 0 0 0
5 FC Twente 0 0 0
6 FC Utrecht 0 0 0
7 FC Volendam 0 0 0
8 Feyenoord 0 0 0
Bekijk de hele stand