Woede over FC Twente-fans: "Ze staan hier tegen hekken te pissen"

De Grolsch Veste
De Grolsch Veste Foto: © Orange Pictures

Rond de Grolsch Veste en verderop bij de ijsbaan kunnen supporters van FC Twente parkeren bij wedstrijden van de club. Fans parkeren echter ook bij bedrijven in de omgeving van het stadion en daar is veel onvrede over.

Logistiek dienstverlener HST Groep op bedrijventerrein Transportcentrum Twente was er klaar mee "Het loopt de spuigaten uit." Leo Brant van HST Groep weet dat op doordeweekse dagen vrachtauto's ook bij het terrein moeten keren. "Als ze dan een keer een auto raken en er komt een flinke kras op, wiens schuld is dat dan?", opent hij in gesprek met RTV Oost.

Supporters laten geen plekje over op de bedrijventerreinen. "Het is net water", zegt Brant. "Elk gaatje wordt gevuld. Die willen alleen maar hun auto parkeren en naar het stadion. Op dat moment is er geen activiteit op die plek, maar als iemand het dock opent, staat er ineens een auto voor. En die blijft de hele avond staan."

In het weekend is de overlast minder, maar ook dan misdragen fans zich vaak op de bedrijventerreinen. "Ze staan hier voor en na de wedstrijd soms tegen hekken te pissen. Dat doe je niet als je ergens te gast bent", besluit Brant.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
19/01
NAC Breda
12:15
FC Twente
zo
2/02
Go Ahead Eagles
14:30
FC Twente
zo
9/02
SC Heerenveen
16:45
FC Twente
zo
16/02
FC Twente
14:30
RKC Waalwijk
zo
23/02
FC Twente
12:15
NEC Nijmegen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
2 Ajax 18 22 42
3 FC Utrecht 18 7 39
4 Feyenoord 18 18 35
5 FC Twente 18 15 34
6 AZ 18 14 33
7 Go Ahead Eagles 18 6 28
8 Fortuna Sittard 18 -3 25
Bekijk de hele stand