"Wout Brama's dochter zei: 'Hé papa', dan vind ik het geslaagd"

Wout Brama poseert bij standbeeld
Wout Brama poseert bij standbeeld Foto: © Pro Shots

Voorafgaand aan het treffen met Ajax onthulde FC Twente het standbeeld van Wout Brama bij De Grolsch Veste. De reacties waren niet allemaal positief, veel supporters vinden het totaal niet op Brama lijken. 

"Ik vind 'm vrij onherkenbaar. Vond jij hem echt lijken op Wout Brama?", vraagt Fardau Wagenaar aan collega Leon ten Voorde in de podcast De Ballen Verstand. "Er werden wel grapjes gemaakt dat het goed is dat Nkufo tussen Boschker en Brama is gezet", reageert de clubwatcher. "Ook dat natuurlijk, want die twee kunnen het waarschijnlijk nog steeds niet goed met elkaar vinden, na eerdere fitties", zegt Wagenaar.

"Maar dat is lang geleden... Dat standbeeld, lijkt 'ie?", vraagt ze nogmaals. "Ik kwam daar aan en ik denk: Ik ga even een foto maken en die zet ik op Twitter. Daar had ik een beetje spijt van, want ik kreeg alleen maar negatieve reacties", geeft Ten Voorde aan. "Van 'Wie is dit?', 'Sinds wanneer heeft Jerdy Schouten een standbeeld bij Twente?'. Aan de ene kant: de supporters hebben echt hun best gedaan. Dan is het wel lullig dat iedereen daar een mening over heeft."

De journalist gaat verder: "Ik sprak Wout en die zei dat zijn kleine zei: 'Hé papa!, Dan vind ik dat het standbeeld geslaagd is." Wagenaar is het daarmee eens: "Dan houdt dit flauwe onderwerp van mij ook meteen op, als die kleine in het standbeeld papa heeft herkend." 

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
14/12
FC Twente
14:30
Go Ahead Eagles
zo
21/12
Feyenoord
14:30
FC Twente
za
10/01
FC Twente
18:45
PEC Zwolle
zo
18/01
Heracles Almelo
14:30
FC Twente
za
24/01
FC Twente
21:00
Excelsior
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
5 AZ 15 4 25
6 FC Groningen 15 0 23
7 FC Utrecht 15 6 22
8 FC Twente 15 3 21
9 Sparta Rotterdam 15 -11 20
10 Go Ahead Eagles 15 -1 18
11 Fortuna Sittard 15 -4 18
Bekijk de hele stand