Wout Weghorst naar FC Twente? "Op een Twentse Ros de Veste in"

FC Twente wordt de afgelopen dagen veelvuldig gelinkt aan Wout Weghorst. Anco Jansen vindt de spits een 'hele matige speler', maar Tijmen van Wissing denkt dat ze bij FC Twente 'circus Weghorst' juist moeten omarmen.

"Ik vind dat je het circus Weghorst helemaal moet omarmen. Je moet hem juist uit gaan vergroten", merkt Van Wissing op in De Oosttribune. "Je moet hem bij de open dag op een Twentse Ros, bijbel in de hand, als een gladiator die Grolsch Veste in laten lopen. Maak hem groots."

Jansen: "We gaan elke keer door alles wat eromheen, positief en negatief, er wel aan voorbij dat het eigenlijk een hele matige speler is." Van Wissing reageert: "Maar voor FC Twente is het wel een goede spits."

Mocht Weghorst naar FC Twente komen, is het de grote vraag wat er met Sam Lammers gaat gebeuren. "Misschien ga ik nu wel heel kort door de bocht, maar Lammers heeft in anderhalf jaar tijd heel weinig laten zien bij FC Twente. Als jij verder wil...", zegt Van Wissing.

Jansen haakt in: "Jij zit ook in je persrol. Iedereen van de pers vindt het natuurlijk geweldig dat Weghorst komt, want elke week kun je daar de tafel weer mee vullen." Van Staa hoopt dat Lammers leert van Weghorst. "Ik hoop dat Lammers maar een kwart van de instelling van Weghorst mee zou nemen... Dan is hij veel completer dan Weghorst zelf. Dat is ook het karakter van Lammers, ik weet wel dat je dat niet kunt veranderen."

Zet in op FC Twente - SC Heerenveen!

FC Twente speelt zaterdagavond de thuiswedstrijd tegen SC Heerenveen. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties