Younes Taha is ambitieus: "Daar zou ik wel voor kunnen gaan"

Younes Taha
Younes Taha Foto: © BSR Agency

Younes Taha droomt van een interlandcarrière met Marokko. Wel geeft hij toe dat er nog wat stappen gemaakt moeten worden.

De voetballer geeft in gesprek met De Stentor aan dat hij positief gestemd is over zijn kansen bij FC Twente. “De trainer zegt dat ik gewoon zo door moet blijven gaan en hard moet blijven werken. Dan komen de kansen vanzelf. We hebben een druk seizoen met mooie wedstrijden in de Europa League, dat vergroot de kansen op speeltijd. Ik heb ook al minuten gemaakt in de voorronde van de Champions League, dat is toch lekker op je 21ste.”

Hij is echter nog ambitieuzer. Hij droomt van het spelen bij Marokko. Momenteel speelt hij bij Jong Marokko. “Als ik eenmaal een basisplaats heb bij FC Twente en we goed spelen in de Europa League, dan zou ik wel voor de A-selectie van Marokko kunnen gaan. Dat heeft ook meegespeeld in m’n afweging om niet naar de Olympische Spelen te gaan.”

Hij is ook zelfkritisch. Hij weet wat beter moet. Het balverlies dat hij leed tegen Sparta Rotterdam, waardoor het zijn team de zege kostte. “Dat soort dingen horen ook bij het voetbal. Ik wil vaster worden aan de bal, moet weten wanneer ik wat doe. Daar helpen mijn medespelers en de staf goed bij,” aldus de middenvelder.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
do
24/04
FC Twente
21:00
PSV
zo
4/05
Sparta Rotterdam
14:30
FC Twente
zo
11/05
FC Twente
14:30
FC Utrecht
wo
14/05
FC Twente
20:00
AZ
zo
18/05
Ajax
14:30
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
2 PSV 29 53 64
3 Feyenoord 29 32 59
4 FC Utrecht 29 11 56
5 FC Twente 29 14 48
6 AZ 29 14 46
7 Go Ahead Eagles 29 6 46
8 Heracles Almelo 29 -12 35
Bekijk de hele stand