Younes Taha kritisch na zeperd FC Twente: "Dat is onacceptabel"

Younes Taha was na afloop van de wedstrijd tegen FC DAC hard voor FC Twente. De vleugelaanvaller is kritisch over hoe het spel wat de Tukkers op de mat legden in Slowakije.

"We begonnen goed, maar het is onacceptabel dat je hier 3-3 speelt", begon Taha voor de camera van FC Twente. "Tuurlijk was het warm en stonden we op een gegeven moment 8-0 voor, maar het mag ons niet overkomen dat we minder gaan voetballen. De trainer wisselde vijf keer, dus er kwamen veel nieuwe spelers in het veld, maar dat zijn allemaal excuses. En die mag je niet gebruiken.

"Ik moet wel zeggen dat we de eerste dertig minuten goed speelden en die positiviteit moeten we meenemen naar de komende wedstrijden. Maar we moeten ook kritisch kijken naar wat er niet goed ging vandaag en tegen SC Heerenveen. Met welk gevoel ik de bus instap? Met een negatief gevoel. Maar die knop moet omgezet worden", aldus Taha.

Lees meer:
0 reacties