Zerrouki overbodig? "Andere posities waar je kwaliteit nodig hebt"

FC Twente versterkte zich deze transferperiode met verschillende spelers waarvan Ramiz Zerrouki de laatste is. Hij werd overgenomen van Feyenoord op huurbasis, zonder dat de Tukkers een optie tot koop hebben. 

Tijmen van Wissing ziet dat er daardoor behoorlijk wat spelers ook richting de uitgang mogen. "Er moeten er minimaal nog wel vijf weg. Ze hebben te weinig specialisten bij FC Twente. Dat beeld koester ik al langere tijd. Zerrouki is erbij gekomen en dat is wel opvallend, maar wel een goede keuze", vertelt Tijmen van Wissing in de Oosttribune van RTV Oost

"Streuer is vrij transparant geweest deze transferwindow, maar deze werd niet genoemd. Het lijkt erop dat hij in de laatste fase is aangeboden, prima speler", zegt Van Wissing. "Heeft het geweldig gedaan gedaan en heeft Champions League-ervaring bij Feyenoord, het is een win-win voor beide partijen want hij moet zijn carrière weer oppoetsen en FC Twente kan zo'n speler goed gebruiken."

Daar is Jan van Staa het mee eens: "Als hij zijn niveau haalt is het een prima speler voor FC Twente. We moeten kijken hoe ver hij nu is, maar als je kijkt naar wat er weg is gegaan op het middenveld met Sadílek. Dit is ook een verbindingsspeler die ook een bal afpakt. Hij geeft ook wat meer body, want dat hebben ze ook wel een beetje nodig."

Anco Jansen vindt dat FC Twente op andere plekken grotere zwaktes kent, maar erkent dat het terughalen van Zerrouki een buitenkans is. "Ik denk dat er andere posities zijn waar je liever kwaliteit toevoegt. Maar ik ben het wel met Jan eens, dat als je zo'n speler aan je selectie kan toevoegen, je dat altijd moet doen."

Zet in op FC Twente in Europa!

FC Twente speelt donderdag de thuiswedstrijd in de voorronde van de Conference League tegen Qarabag. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties