Van Bergen heeft geen geluk: “Dit gaat wel tussen je oren zitten"

Mitchell van Bergen baalt
Mitchell van Bergen baalt Foto: © Pro Shots

Mitchell van Bergen wist eindelijk weer te scoren namens FC Twente in het duel met SC Heerenveen. Omdat de speler buitenspel stond, telde de goal uiteindelijk niet. 

"Ik denk dat het hart van 30.000 supporters op dat moment brak. Het was niet eens een kutgoal, maar echt een mooi schot", opent Ten Voorde bij De Ballen Verstand van TC Tubantia. "En dan staat hij één of twee centimeter buitenspel. Het is de tragiek van Van Bergen. Ik heb hem vorig seizoen best wel mooie goals zien maken, maar dat gebeurde altijd achter gesloten deuren op een koude winterse dag op het trainingscomplex in Hengelo."

"Dit gaat wel tussen je oren zitten, absoluut", vervolgt Ten Voorde die constateert dat het rendement van Van Bergen niet al te best is. "Als de helft van de ballen van Van Bergen tegen SC Heerenveen op de goede plek terecht was gekomen dan was het bij rust al 9-1 geweest. Het rendement mag wel iets hoger. Zijn vooracties waren vaak geweldig."

Van Bergen werkt wel aan zijn rendement. "Hij kijkt heel vaak beelden terug met Jeffrey de Visscher. Hij ziet het, weet wat hij verkeerd doet. En op de trainingen gaat het zeven van de tien keer goed. Maar hij is zo snel, soms ziet hij het gewoon niet meer. Tijdens dat hij rent gebeurt er iets in zijn hoofd waarbij hij denkt: 'Als die bal maar goed gaat'. En dan gaat het mis."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
4/05
Sparta Rotterdam
14:30
FC Twente
zo
11/05
FC Twente
14:30
FC Utrecht
wo
14/05
FC Twente
20:00
AZ
zo
18/05
Ajax
14:30
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
2 PSV 30 55 67
3 Feyenoord 30 36 62
4 FC Utrecht 31 19 62
5 FC Twente 30 12 48
6 AZ 30 14 47
7 Go Ahead Eagles 30 6 47
8 SC Heerenveen 31 -14 40
Bekijk de hele stand